top of page
Image by carlos aranda

Sizleri yalın ve dijital üretim sistemlerimizle buluşturuyoruz. Sağladığımız destek konularını dijitalleşme öncesi dijital yetkinliği ölçen , dijitalleşmeye ücretsiz geçişi sağlayan hizmet modüllerimizi incelemeye davet ediyoruz. 

Lütfen sayfamızı ziyaret ederek , inceleyiniz. 

modern fabrika

01

Şimdi sadece düşünmenizi istiyoruz. Süreçlerinizi nasıl modellediniz ? Bir strateji ve bir disipline bağlı olarak mı yürütüyorsunuz veya tabiri uygunsa "Kervan Yolda Düzülür" stratejisi mi belirliyorsunuz ? 

Gelin süreçlerinizi Toyota Üretim Sisteminin kazanımlarıyla buluşturalım.

02

İletişim & Kişisel Gelişim ile Kültür Oluşturma Eğitimleri

Hepimizin alışkanlıkları  olaylara bakışımızı ve değerlendirmemizi değişik kılıyor. Peki ama ortak amacımız varken herkes farklı davranırsa nasıl başarılı olacağız ? Ortak amaçta birleşen öğrenen organizasyonları yaratalım. 

eğitim

Birlikte Gelişelim

yetkinlik yönetimi

03

Proje ve Proses Kalite Yönetimi Danışmanlığı 

Süreçlerin proje etabından başlayarak müşteri teslimatı sonrasına dayanan yüksek performansta çalışma için kalite yönetim sistemleri danışmanlığı , proje birimi yönetim yetkinliği gibi pek çok katma değerli aktiviteye bizimle ulaşınız.

04

Ar-Ge ve İnovasyon Yönetimi Dijital & Yalın Dönüşüm Danışmanlığı

İşletmenizi 5746 Sayılı Kanuna uygun bir merkez olmasını sağlayacak düzenlemeleri , stratejileri birlikte devreye alalım. Mevcut ürün ve proseslerinizde gerekli iyileştirmeleri ve yenilikleri birlikte devreye alalım.

inovasyon
devlet

05

Devlet Teşvikleri

Kosgeb projelerinizin oluşturulması ve proje etaplarının yürütülmesi , Tübitak 1507 projelerinin devreye alınması , Yatırım Teşvik Belgesi alınması ve Ticaret Bakanlığı desteklerinde sizlerin yanınızdayız. 

bottom of page